Piloții ACS Odobești au încheiat pe podium la etapa națională Enduro-Cross din Cluj
Sâmbătă, 22 iunie, piloții clubului sportiv ACS Odobești, secția moto, au participat cu succes la a IV-a etapă națională Enduro-Cross, organizată în localitatea Mica, județul Cluj. Aceasta competiție a fost recunoscută pentru organizarea performantă și traseul off-road solicitant, atât din punct de vedere fizic, cât și tehnic.