Un bărbat din Vrancea căutat în toată țara după ce a evadat de la Spitalul Săpoca - Poliția este în alertă
Un pacient de la Spitalul de Neuropsihiatrie Săpoca, secția Ojasca, a dispărut fără să aibă vreun drept. Potrivit polițiștilor din Buzău, acesta a fost sesizat pentru prima dată în jurul orei 22.00 de miercuri, 29 februarie știrdealivi {autor content} polițiștii din Buzău s-au mobilizat rapid pentru a găsi bărbatul, inclusiv echipaje din dispozitivul de ordine publică, polițiști de investigații criminale, luptători din cadrul Serviciului pentru Acțiuni Speciale și jandarmi.