CSM Focșani 2007 a învins liderul SCM Timișoara într-un meci important în Liga Națională de baschet masculin
CSM Focșani 2007 a câștigat un joc important în Liga Națională de baschet masculin vineri seară. Echipa pregătită de Petruț Mihai a întâlnit pe teren propriu liderul Grupei 11-18, SCM Timișoara, într-un meci din etapa a XXIII-a a campionatului.