Polițiștii vrânceni răsplătiți la competițiile de tragere naționale și internaționale
La Cheile Grădiștei, județul Brașov, s-a desfășurat, în perioada 19-24 mai, ediția a III-a a IPA GAMES, un eveniment sportiv în care au participat peste 800 de sportivi din 32 de țări. La acest campionat, organizat de IPA România (Asociația Internațională a Polițiștilor), au fost prezenți și 3 polițiști din Vrancea, care au concurat la disciplinele de tenis de masă și tir cu pistolul.