Primari din Vrancea premiați pentru activitatea lor de înaltă calitate
Primarii cu mai multe mandate din județul Vrancea au fost premiați pentru activitatea lor de succes în cadrul comunităților locale. Vineri, într-o ceremonie festivă organizată la sediul Prefecturii Vrancea, primarii din Vârteșcoiu, Biliești, Vulturu, Valea Sării, Dumbrăveni și Vânători au primit diplome de excelență și trofee pentru munca lor depusă în ultimii ani.