Fostul președinte al Consiliului Județean Vrancea, Cătălin Toma, onorat post-mortem cu titlul de "Cetățean de onoare" al județului nostru, într-un cadru solemn al ședinței consiliului județean.
Fostul preşedinte al Consiliului Judeţean Vrancea, Cătălin Toma, a fost omagiat post-mortem în cadrul unei şedinţe solenene desfăşurate de Consiliul Judeţean Vrancea. El a primit titlul de „Cetățean de onoare al judeţului Vrancea”.