Șofer fără permis prins de poliție în comuna Dumitrești
Miercuri dimineață, în jurul orei 04.00, polițiștii din Gugești au oprit un autoturism care se deplasa pe DN 2N, în comuna Dumitrești. În urma solicitărilor oamenilor legii, șoferul, un bărbat de 42 de ani din localitate, a prezentat un permis de conducere eliberat de autoritățile italiene.